Volejte +420 602 319 988 | info@jipainternational.cz

Kontakt

SÍDLO FIRMY


JIPA International s.r.o.
Formanská 6, 149 00, Újezd u Průhonic
+420 602 319 988
info@jipainternational.cz
IČO: 06027423
DIČ: CZ06027423
id datové schránky: 6rbhjeg

BUSINESS MANAGER PRO CZ A SK


Jan Myška
Myska@jipainternational.cz
+420 607 072 805

EXPORT MANAGERS


Bc. Patrik Čechák
Cechak@jipainternational.cz
+420 731 447 645

Tomáš Zumr
Zumr@jipainternational.cz
+420 725 703 234

TECHNICAL MANAGERS


Ing. Pavel Mišák
Misak@jipainternational.cz
+420 601 535 904

Radek Bosák
Bosak@jipainternational.cz
+420 602 512 543

CHEF SUPPORT


Kryštof Ryba
Chef@jipainternational.cz
+420 778 090 036

OFFICE MANAGER


Helena Římalová
Info@jipainternational.cz
+420 602 319 988


Napište nám

Zanechte nám zprávu a my se Vám obratem ozveme.

© 2019 JIPA INTERNATIONAL   |   Tvorba webových stránek Grafické studio Designcrew