Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs4/jipainternationalcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs4/jipainternationalcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Kontakt – JIPA International

Kontakt

SÍDLO FIRMY

JIPA International s.r.o.
Belnická 603, 252 42
Jesenice u Prahy
IČO: 06027423
DIČ: CZ06027423
ID datové schránky: 6rbhjeg

KEY ACCOUNT MANAGER PRO CZ, SK A PL

Jan Myška
Myska@jipainternational.cz
+420 607 072 805

 

EXPORT DEPARTMENT

Bc. Patrik Čechák
Cechak@jipainternational.cz
+420 731 447 645

Tomáš Zumr
Zumr@jipainternational.cz
+420 725 703 234

EXPORT DEPARTMENT ASSISTANT

Veronika Skálová
Sales@jipainternational.cz
+420 724 216 476

 

TECHNICAL DEPARTMENT

Ing. Pavel Mišák
Misak@jipainternational.cz
+420 601 535 904

 

Radek Bosák
Bosak@jipainternational.cz
+420 602 512 543

EXECUTIVE CHEF

Kryštof Ryba
Chef@jipainternational.cz
+420 725 519 638

 

OFFICE MANAGER

Helena Bělochová – Římalová
Info@jipainternational.cz
+420 602 319 988


Napište nám

Zanechte nám zprávu a my se Vám obratem ozveme.

© 2019 JIPA INTERNATIONAL   |   Tvorba webových stránek Grafické studio Designcrew